گچبری آرک,گچ بری سقف,گچبری دور لوستر,راویز کاری,رابیتس کاری,نورپردازی مخفی,نورپردازی سقف,جدیدترین مدل گچ بری,گچبری سقف,گچبری شیک,گچبری مدرن,گچبری کلاسیک,جدیدترین مدل گچبری

مدلهای گچبری جدید،شیک و مدرن

  • 144505 نفر

ما در این قسمت سعی داریم جدیدترین مدلهای گچبری سقف، گچبری دور لوستر نورپردازی مخفی،گچبری نورمخفی،نورمخفی، نورپردازی سقف،گچبری دیوار،قاب بندی دیوار،گچبری قاب بندی و انواع گچبری کلاسیک و سنتی و شیک را برای شما به نمایش بگذاریم.

گچبری دارای انواع مختلفی می باشد، که ما در این قسمت سعی داریم جدیدترین مدلهای گچبری آرک، گچبری سقف ، گچبری دور لوستر، راویز کاری، رابیتس کاری، نورپردازی مخفی، گچبری نورمخفی،نورپردازی سقف ، گچبری دیوار،قاب بندی دیوار ساده و شیک ،گچبری قاب بندی جدید و انواع گچبری مدرن و شیک را برای شما به نمایش بگذاریم.

 

گچبری سقف

همانطور که میدانید سقف یکی از قسمت های مهم هر مکانی سقف آن است که اگر با روش های مدرن مانند گچبری سقف یا سقف کاذب و هزاران روش دیگر آن را تزئین کنید میتواند نما و ظاهری شیک به خانه شما بدهد.

گچبری به علت خاصیت شکل پذیری ، چسبندگی ، رنگ مطلوب ، کاربرد آسان ، فراوانی و مهم تر از همه قیمت مناسب بسیار برای طراحی ساختمان ها رواج پیدا کرده است.

این خدمات برای تمامی سقف ها خانه مانند سقف آشپزخانه ، پذیرایی و همچنین راهرو و اتاق ها ارائه میشود که در صورت نیاز و تمایل میتوانید این خدمات را همراه با نورمخفی و خدمات تزئینی دیگر استفاده کنید تا جلوه ای شیک تر به خانه دهید.

 

گچبری سقف پذیرایی

گچبری در معماری داخلی ایرانیان سابقه تاریخی طولانی دارد. از گچبری در تزیین سقف و دیوارهای مساجد نیز استفاده می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی ایده‌های بسیاری برای طراحی گچبری زیبا برای سقف مطرح شد. از آن جایی که اتاق پذیرایی یکی از مهم‌ترین فضاهای منازل ایرانی محسوب می‌شود از این ایده‌ها بیشتر برای اتاق پذیرایی استفاده می‌شود. در صورتی که گچبری سقف پذیرایی همراه با نورپردازی مناسب باشد اتاق پذیرایی بسیار زیبا و شیک می‌شود. گچبری‌ها می‌توانند ثابت باشند و یا از قبل آماده شده و در سقف نصب شوند. گچبری در اندازه‌ها و با طرح‌های متنوعی ساخته می‌شود و بسته به اندازه سقف پذیرایی انتخاب و اجرا می‌شود.

 

گچ کاری سقف

اگر با خدمات گچکاری آشنا باشید حتما میدانید که خدمات گچکاری سقف به دو نوع پیش ساخته و اجرا در محل تقسیم میشود.

فرق این دو خدمات این است که میتوانید طرح و مدل و رنگ گچ کاری سقف را انتخاب کنید و از یک تولیدی یا مجموعه معتبر مثل مجموعه گچبری مجتبی پارسایی درخواست کنید تا هم برای شما محصول را بسازند و هم برای نصب در محل حاضر شوند.

نوع دیگر اجرای گچبری در محل است که طرح و مدل گچ کاری سقف شما در محل جلوی چشم شما توسط گچکاران مجرب اجرا و ارائه میشود.

 

گچبری مدرن

اگر با گچبری کلاسیک آشنا باشید میدانید که این خدمات یک فضای تاریخی و لوکس را ایجاد میکند ، اما گچبری مدرن دقیقا برعکس این خدمات است و دارای مدل ها و طرح ها روز دنیا است.

سلیقه افراد متفاوت است و هر کسی باید نسبت به سلیقه خود به دکوراسیون داخلی خود رسیدگی کند مثلا خانواده ای به مدل های کلاسیک علاقه دارند و برخی دیگر به مدل های مدرن و همینطور افرادی هم هستند که ترکیبی از این دو مدل ها را میپسندند.

این هنر دارای طرح و مدل های بسیار زیادی است که میتواند با ترکیب های مختلف رنگ ها اجرا شود و همچنین در محیط های مسکونی ، اداری و تجاری و فروشگاهی هم کاربرد دارد و اجرا میشود.

 

دور لامپی ساده و شیک

در تمامی خانه ها و حتی محیط های اداری و تجاری و فروشگاهی قسمتی وجود دارد برای لامپ یا لوستر که میتوانید با استفاده از این قسمت هم جلوه ای زیبا به محیط اضافه کنید.

مثلا گچبری پیش ساخته دارای مدل هایی برای دور لوستر و دو لامپ است که بسیار زیبا هستند و حتی میتوانید نسبت به سلیقه خود طرح و مدل سفارش دهید.

همکاران ما آماده ساخت و نصب این خدمات برای شما هستند.

 

گچبری نور مخفی سقف

نور پردازی در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است زیرا موجب بهتر دیده شدن فضا ودیزاین منزل شده وزیبایی ان را دو چندان می کند 

نور مخفی به اجرای هر نور پردازی گفته میشودکه منبع تولید نوریست که بصورت مستقیم دیده نمیشود وفقط نوری که ایجاد میکند به چشم ما میرسد

چیزی که به اسم نور مخفی رواج دارد با استفاده از شیلنگهای نورانی در سقف ها وداخل گچبریها اجرا میشود

 

 گچبری دور لوستر

 

 

گچبری سقف پذیرایی

 

گچ بری سقف و دورلوستر

گچکاری دور لوستر

 

گچ بری سقف پذیرایی

گچ کاری سقف منزل

 

نور پردازی سقف

 

نورپردازی سقف منزل

 

گچبری دیوار،قاب بندی دیوار،گچبری قاب بندی

 

جهت مشاهده جدیدترین گچبری مجتبی پارسایی کلیک نمایید

جهت سفارش کار گچبری با شماره 09121671980 گچبری مجتبی پارسایی تماس بگیرید

 

 

بهترین گچبری,لاکچری,گچبری دستی

آشنایی با گچبری دستی یا سنتی

گچبری دستی ابتدا گچ را به صورت مایع درست می کنند.محلول گچ و آب تا جایی که تبدیل به جامد می شود .
گچبری مدرن،گچبری سقف،قاب بندی دیوار،باند،باکس،ابزار گلویی,تفاوت نورمخفی و باکس

گچبری مدرن

گچبری مدرن در ساختمان ها، ادارات،هتل ها ...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان گچکار با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و...09123216508
گچ,گچکاری,پیدایش گچ,گچبری محراب

تاریخچه پیدایش و مصرف گچ و گچکاری در ایران و جهان و گچبری محراب

گچ یک ماده ی معدنی فراوان است که ازمیلیونها سال پیش به دلیل تبخیراب دریا چه های شورو دریاهای سطحی و کم عمق به صورت ...
نورپردازی

نورپردازی چیست:انواع نورپردازی

ما با بهره گیری از نور پردازی در دکوراسیون خانه یا ساختمان می توانیم یک هویت و شکل تازه به درون ساختمان ،خانه یا مکان تجاری خود بدهیم .