گچبر در تهران,گچبری در تهران,گچبر ماهر ,بهترین گچبر,گچبر حرفه ای

بهترین گچبر در تهران| گچبر ماهر در تهران| گچبری در تهران

  • 14728 نفر

گچ بری ساختمان یکی از برترین تخصص های تیم هنری ما محسوب میشود. در سطج شهر تهران در همسایگی خود میتوانید نمونه کارهای گچبری ساختمان مارا مشاهده کنید.

گچبری ساختمان منزل با قیمت مناسب در تهران

گچ کاری ساختمان یکی از برترین تخصص های تیم هنری ما محسوب میشود. در سطج شهر تهران در همسایگی خود میتوانید نمونه کارهای گچ بری ساختمان مارا مشاهده کنید. به دلیل استقبال زیاد از خدمات گچبری ساختمانی ما مشتریان ما بسیار زیاد میباشند. شما عزیزان میتوانید در همین وب سایت در قسمت گالری تصاویر کار های ما را مشاهده کنید تا با خیال راحت اگر کار گچ بری ساختمانی دارید به ما بسپارید.

گچبری مدرن منزل در تهران 

هنر گچبری ساختمان در تهران یکی از زیبا ترین هنرهایی است که ریشه در تایخ و باستان دارد و طبق اسناد مختلف از دیرباز در دولت ساسانیان شکوفایی داشته است این از هنرهای وابسته به معماری است که در هر منطقه و هر دوره زمانی، شکل و شیوه مخصوص به خود را داشته و همان‌طور که از نام این هنر پیداست،مصالح اصلی بکار رفته در این هنر گچ می‌باشد و به دلیل بوم آورد بودن این مصالح  در غالب مناطق از هزینه و زحمت کمتری برخوردار است و در ایران گچ‌ در دوره‌های مختلف و بیشتر قبل از اسلام  همراه با تفاوت‌هایی بوده است و تفاوت  گچ  شدت کوبیدن آن  بوده است. گچ کاری یا گچبری ساختمان در تهران که توسط گروه ما به خوبی انجام میشود را میتوان یکی از مهمترین هنرها در زمینه دکوراسیون منزل و طراحی داخلی دانست.

چه مواقعی به اجرای گچبری در تهران نیاز داریم؟

نیاز به گچ‌کاری بیشتر در خانه‌های در حال ساخت در تهران احساس می‌شود؛ اما در خیلی از موارد نم و رطوبت سقف و دیوار و طبله کردن آن‌ها باعث می‌شود تا شما به دنبال یک گچ‌کار حرفه‌ای باشید. به‌علاوه وقتی‌که مشغول بازسازی منزل هستید و قصد دارید تا تغییراتی در دیوارهای خانه و یا طرح‌های گچ‌کاری سقف، اپن و دیوارها بدهید، بازهم نیاز به یک گچ‌کار حرفه‌ای را احساس می‌کنید. همچنین در مواقع زیر به خدمات سفید کردن دیوارها و گچ‌کاری نیاز خواهید داشت:
•    انجام سفیدکاری و نازک‌کاری در خانه‌های در حال ساخت، بعد از مرحله دیوارچینی و گچ‌وخاک.
•    اگر در بازسازی داخلی، قصد ساخت دیوار جدیدی در منزل دارید.
•    اگر دیوارهای منزل دچار آسیب‌دیدگی هستند و نیاز به ترمیم و بازسازی دارند.
•    اگر دیوار یا سقف خانه نم‌کشیده و یا طبله کرده و نیاز به تعمیر دارد.
•    وقتی تصمیم به نصب گچبری در سقف و دیوارهای آشپزخانه، اتاق و پذیرایی گرفته باشید.
•    در هنگام بازسازی منزل، قصد گچ‌کاری یا گچ‌بری روی سقف، اپن و دیوارها را داشته باشید.
•    درصورتی‌که گچ‌کاری یا گچ‌بری منزل آسیب‌دیده و نیاز به تعمیر داشته باشد.
و هرگونه خدمت گچ‌کاری و گچ‌بری که مدنظر شماست، می‌توانید به‌آسانی از کمک گچ‌کارهای ماهر بهره ببرید.

گچبری،رابیتس کاری و پتینه کاری در تهران

گچبری مجتبی پارسایی با سابقه ای طولانی در حرفه ای ترین شاخه یعنی گچبری فعالیت می کند با کادری متشکل از رابیتس کار حرفه ای و گچبری حرفه ای ساختمان در تهران فعالیت می کند.
.
عزیزان ساکن تهران و حومه می توانند در رابطه با کار ساختمانی اعم از گچکاری و گچ بری و رابیتس کاری و پتینه کاری با کادر گچبری مجتبی پارسایی تماس حاصل فرمایند.

گچبری   در تهران

میتوانید با توجه به موقعیت جغرافیایی پروژه های خودتان با گچکار یا گچبر ساختمانی تماس گرفته و مذاکرات مرتبط با استعلام قیمت , بازدید از محل  و عقد قرارداد و شروع بکار را با خود گچ کار ساختمان در تهران انجام دهید .

گچبری در غرب تهران , گچبری در شرق تهران , گچکار در غرب تهران , گچکاری ساختمان در شمال تهران , گچکاری و گچبری در جنوب تهران , گچکاری و گچبری در مرکز تهران و کرج پذیرفته میشود.

گچ بری در غرب تهران

گچبری مجتبی پارسایی آماده ارائه کلیه خدمات بازسازی ساختمان و گچبری در غرب تهران , گچکاری ساختمان در کلیه مناطق حومه غربی تهران اععم از سعادت آباد , شهرک غرب , جنب آباد , پونک , آریاشهر و صادقیه ,آزادی , استاد معین , جی , بهبودی ,ستارخان ,تهرانسر ,آذری , یافت آبادو.. با کیفیت برتر پذیرفته و در اسرع وقت اجرا میشود.

گچبری ساختمانی در شرق تهران

 

گچبری در رسالت , گچکاری و گچبری در تهرانپارس  و گچبری ساختمان در فرجام , سید خندان , حکیمیه , پاسداران , شریعتی , خیابان بهار, میدان امام حسین , پیروزی , نیروی هوایی , افسریه و کلیه مناطق و محله های شرق تهران توسط استاد  گچبر ساختمانی آقای مجتبی پارسایی و اکیپ های وابسته به ایشان پذیرفته و انجام میشوند.

  گچبری در شمال تهران

خدمات اکیپ گچبری ساختمان مجتبی پارسایی در کلیه مناطق شمالی تهران اعم از تجریش , نیاوران , پارک وی , شمیرانات ,قیطریه ,دولت ,ونک, الهیه, زعفرانیه , جردن, آرژانتین, خیابان ولیعصر و.. با قیمت های توافقی و کیفیت هنری اجرا میشوند.

گچبری  در جنوب و مرکز تهران

اکیپ های گروه  گچبری ساختمان مجتبی پارسایی آماده ارائه خدمات در مناطق مرکزی و جنوبی تهران اعم از مناطق بازار تهران , شوش , مولوی , خیام , راه آهن , امام خمینی , شهر ری ,خانی آباد , نظام آباد و.. هستند . با ما تماس بگیرید.

انواع گچبری در فضای داخلی ساختمان

•     طرح های زمینه ای و سطح
این نوع طراحی بر روی سقف  و دیوار قابل اجرا است و یک سطح کلی را با نظمی خاص در بر می گیرد. با استفاده از این شیوه می توان قاب های گچی را نیز بر روی دیوارهای گچی ایجاد کرد که زیبایی خاصی دارند. طرح های تذهیب، مقرنس و اقسام گل های ریز و درشت به همراه طرح های درخواستی مشتری، قابل اجرا در طرح های زمینه ای می باشد.
•     طرح های حاشیه ای
این شیوه گچبری اغلب در کناره و حاشیه سقف ها، گوشه های راه پله، کناره های راهرو و همه گوشه ها و زوایا اجرا می شود. گچبری حاشیه یکی از پر طرفدارترین نوع گچ بری است که در ساختمان انجام می گیرد و بر زیبایی بنا می افزاید.برای نمونه اجرای یک شاخه درخت مو با برگ ها و میوه های برجسته برای حاشیه بسیار جلوه زیبایی دارد. گِره ، تذهیب ، چَنگ و چُدن و بسیاری از نقوش سنتی و مدرن را می توان برای امتداد در یک مسیر و حاشیه در نظر گرفت. طرح های حاشیه ای را می توان مزین به جملات زیبا نیز کرد و با برجسته سازی جلوه بیشتری به آن داد.
•    طرح های خاص
این نوع از گچبری به صورت تکی و ویژه برای اماکن خاص سفارش داده می شود. اغلب کار به صورت مجزا آماده شده و بر روی سازه نصب می شود. بهترین مکان برای استفاده از این طرح ها،سر در، دیوار بالای شومینه، سر قاب و روی ستون ها می باشد. تنوع در طرح های خاص بسیار زیاد است. برای نمونه طراحی آرک آشپزخانه یک کار خاص و تک محسوب می شود که می توان با سبد میوه یا انواع گل ها برجسته سازی را انجام داد. نمونه هایی از طرح های خاص را می توان بر روی سقف ساختمان های لوکس و مدرن نیز دید. اطراف منابع روشنایی سقفی با گچبری خاص برجسته سازی می شود.

آشنایی با روش های گچبری 

الف- گچبری دستی

گچبری دستی از زیباترین شیوه های کار با گچ در زیباسازی ساختمان های مسکونی است که از گذشته های دور تا به امروز رواج دارد. در اماکن تاریخی ایران می توان انواع ستون های گچ کاری شده و سقف های نقش برجسته گچی را دید.در این شیوه آماده سازی گچ به صورت کامل توسط گچکار صورت می گیرد.گچ کارمخلوطی از آب و گچ رابه نسبت های دقیق ترکیب کرده و خمیری انعطاف پذیر از گچ حاصل می شود. اسکلت اصلی کار در دستان گچ کار شکل گرفته و تا زمانی که گچ به حالت جامد در آید با دست شکل داده می شود. سپس هنرمند گچ کار از ابزارهای مخصوص برای کنده کاری و گچبری استفاده می کند.
زمان محدودی برای ایجاد نقش روی گچ در نظر گرفته می شود. چناچه گچ کاملا جامد و سفت شود، امکان کنده کاری و نقش سازی روی آن وجود ندارد و تنها می توان طرح اصلی را پرداخت کرد. ایجاد پستی بلندی ها روی سقف یا دیوار توسط دم بر، بومخوار، کاردک، نقاله و ابزارهای خاص امکان پذیر است ولی بدون دستان هنرمند گچ کار، هیچ نقش زیبایی خلق نمی شود. لطافت و ظرافت در این هنر نقش مهمی دارد ولی اگر گچ مرغوب نباشد همه زحمات از بین خواهد رفت. زمان اجرای گچبری های دستی بسیار بیشتر از گچبری پیش ساخته است و ارزش نهایی کار نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. قیمت نهایی کار و دستمزد گچ کار در این مورد همیشه بیشتر خواهد بود.

 

گچبری پیش ساخته

گچ بری پیش ساخته از جنس گچ به همراه پلی یورتان، فوم های فشرده شده پلی استایرن بوده که توسط قالب های مخصوص ساخته می شود. در واقع برای گچبری های پیش ساخته از مواد شیمیایی فشرده و دارای بافت منسجم استفاده می شود. ساخت این گچ بری ها با تکنولوژی های روز انجام شده و در ساختمان های مدرن امروزی بخشی از تزئینات داخلی بنا محسوب می شود. گچبری پیش ساخته را می توان در بخش های مختلف بنا به کار برد و محدودیتی در اجرای آن نیست. همه سبک های سنتی و مدرن قابلیت اجرای طرح های پیش ساخته را دارد. به دلیل استفاده از صفحات فوم پلی استایرن، گچ های پیش ساخته سبک تر هستند و انتخاب خوبی برای سقف و دکوراسیون داخلی می باشند.

معرفی گچبر خوب و حرفه ای در تهران:

در این مقاله قصد داریم گروه  گچبری خوب و حرفه ای در تهران را به شما معرفی کنیم.

گروه گچبری مجتبی پارسایی با مراجعه به محل  پروژه  و بازدید از محل بنا به خواست و سلیقه کارفرمایان محترم طراحی را آغاز کرده و در سریع ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت کار را تحویل می دهند.

در این مقاله نمونه ای از کارهای  گروه گچبری مجتبی پارسایی را برای شما به نمایش می گذاریم.

 

لطفا جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر (عکس) کلیک نمایید.

لطفا جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر (فیلم) کلیک نمایید.

جهت سفارش کار گچبری با شماره 09121671980 تماس بگیرید.

 

 
بهترین گچبری,لاکچری,گچبری دستی

آشنایی با گچبری دستی یا سنتی

گچبری دستی ابتدا گچ را به صورت مایع درست می کنند.محلول گچ و آب تا جایی که تبدیل به جامد می شود .
گچبری مدرن،گچبری سقف،قاب بندی دیوار،باند،باکس،ابزار گلویی,تفاوت نورمخفی و باکس

گچبری مدرن

گچبری مدرن در ساختمان ها، ادارات،هتل ها ...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان گچکار با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و...09123216508
گچ,گچکاری,پیدایش گچ,گچبری محراب

تاریخچه پیدایش و مصرف گچ و گچکاری در ایران و جهان و گچبری محراب

گچ یک ماده ی معدنی فراوان است که ازمیلیونها سال پیش به دلیل تبخیراب دریا چه های شورو دریاهای سطحی و کم عمق به صورت ...
نورپردازی

نورپردازی چیست:انواع نورپردازی

ما با بهره گیری از نور پردازی در دکوراسیون خانه یا ساختمان می توانیم یک هویت و شکل تازه به درون ساختمان ،خانه یا مکان تجاری خود بدهیم .