گچبری,گچبری نورمخفی,قیمت گچبری نورمخفی

گچبری نورمخفی ،قیمت گچبری نور مخفی ،کاربرد گچبری نورمخفی

  • 9720 نفر

گچبری نورمخفی ،قیمت گچبری نور مخفی ،کاربرد گچبری نورمخفی مجتبی پارسایی09121671980

 گچبری نورمخفی ،قیمت گچبری نور مخفی ،کاربرد گچبری نورمخفی


گچبری نور مخفی یکی از مواردی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و در صورت اجرای صحیح و اصولی، جلوه ای چشم نواز به دکوراسیون داخلی می بخشد.در واقع نورمخفی به اجرای هر نوع نور پردازی گفته می شود که منبع تولید نور، به صورت مستقیم دیده نشود و فقط نوری که ایجاد می کند به چشم ما برسد. چیزی که این روزها به اسم نور مخفی در بین مردم و برقکارها رواج دارد بیشتر با استفاده از شیلنگ های نورانی در سقف ها و داخل گچبری ها اجرا می شود. زیر شلف ها بهترین نقطه برای نور مخفی
در خانه تان شلف های زیبا دارید، پس بهترین و تاثیر گذار ترین نقطه برای جلوه گری نورپردازی های مخفی را پیدا کرده اید، زیر هر طبقه از شلف ها را نورپردازی کنید و شب هنگام از دیدن وسایل دکوری تان که به طرز زیبا و منحصر به فردی نمایش داده می شوند لذت ببرید. 
تناسب رنگ نورپردازی با گچبری موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گرفته و با توجه به نوع کاربری، طراحی خاصی برای آن انجام پذیرد تا فضایی دلنشین و منحصر بفرد ایجاد کند.
نور مخفی در راهرو ها
نورهای مخفی برای راهروهایی که فاقد هر گونه منبع روشنایی هستند بسیار مناسب اند، مخصوصا پشت دیوار های کاذب یا تابلو ها. همین نور مخفی ها می توانند چهره راهروهای شما را تغییر داده و به جلوه ببخشند. 

کانتر آشپزخانه پذیرای نور مخفی 


صرف یک شام  عاشقانه در فضایی رومانتیک فقط با نورپردازی ملایم فضا امکان پذیر است. پس سریع دست به کار شوید و نور های مخفی که خیره کنندگی کمتری نسبت به منبع های نوری مثل چراغ ها و لوستر ها دارند را مهمان سالن غذاخوری یا کانتر آشپزخانه تان کنید و فضایی شاعرانه و صمیمی را برای صرف یک شام دونفره خوب را مهیا کنید.  

حمام ها و سرویس های بهداشتی


استفاده از نورهای مخفی در حمام ها و سرویس های بهداشتی هم یکی از راه حل های تغییر چهره این فضاها است. معمولا  این نور مخفی ها را در محل اتصال سقف و دیوار استفاده می کنند به صورتی که دور تا دور دیوار ها را این نور های مخفی می پوشاند.


حضور هوشمندانه نور های مخفی در فضا


به جای این که راهروها یک فضای طولانی بدون هیچ گونه تزییناتی باشند، تعدادی شلف به همراه نورمخفی های زیبا در آن طراحی و اجرا شود که جذابیت این راهرو را دو چندان می کند

 

نورمخفی در راه پله ها


برای راه پله های خانه تان می توانید دست انداز هایی از جنس نور مخفی تهیه کنید، فقط کافی است تا در دل دیوارهای بغل راه پله تان شکاف هایی ایجاد کنید و داخل ان ها ریسه های نوری کار کنید. جذابیت این راه پله های نورپردازی شده بسیار خیره کننده است.

راه پله های نورانی


البته نورپردازی راه پله ها فقط به دیواره های بغل آن ها محدود نمی شود. از این نورهای مخفی در زیر هر کدام از پله های تان استفاده کنید، این کار باعث می شود دیگر در طول شب نگران رد شدن از راه پله ها را نداشته باشید، به علاوه مخفی بودن این نور پردازی باعث می شود تا در شب برای چشم ها آزاردهنده نباشند.

نور مخفی در پشت تجهیزات سرویس های بهداشتی


نور مخفی های که در سرویس های بهداشتی استفاده می شوند لزوما فقط نباید در سقف یا کف مورد استفاده قرار بگیرند، از آن ها می توان برای پشت اینه ها یا دیگر وسایل و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی استفاده کرد.

 

گچبری نور مخفی سقف

قطعا بدون هیچ شکی گچکاری مهمترین مرحله تزئینات داخلی است و اگر تصاویر قبل و بعد از گچکاری شدن یک فضا را با هم مقایسه کنیم ،اختلاف و جانبخشی شگفت انگیز گچکاری به فضای خانه و یا فضای اداری تجاری خواهیم دید.

گچ کاری از انواع مختلفی از تزئینات با اشکال و روش های مختلفی تشکیل شده که بسته به درخواست کارفرما و میزان بودجه بندی کارفرما برای منزل مسکونی و یا هر پروژه دیگر این تزیینات گچ کاری یا گچبری متناسب با فضای مورد نظر انتخاب و جانمایی و به اجرا در می آیند.

نورپردازی در زیبایی فضای داخلی منزل بسیار موثر است و باعث بهتر دیده شدن دکوراسیون داخل منزل میشود. حتما میدانید اگر با کیفیت ترین مصالح و زیباترین اثاثیه و گچبری را در منزل خود استفاده کنید اما نورپردازی مناسبی را انتخاب ننمایید، فضای داخلی منزل شما جلوه نخواهد داشت و به چشم نخواهد آمد. از این جهت نورپردازی داخلی بسیار حائز اهمیت میباشد و زیبایی ساختمان را دوچندان میکند.

 

کاربرد گچبری نور مخفی

درواقع كاربردنورمخفي دادن حال اي از نورحدود٢٠-٣٠سانت جلوتر از ان است وتامين نور محل بايد ازطريق ديگري انجام پذيرد به همين دليل تقريبا اكثر اوقات در طراحي نورمخي؛ابعاد به صورتي است كه در زير نورمخفي جايي براي هالوژن نيز تعبيه ميكنند كه فضاي بيشتري را اشغال كرده كه اكثرطراحان بخاطر كمبود فضا و ارتفاع مجبور به حذف نورمخفي ميشوند.اما اين يك راه حل بسيار ساده دارد شما ميتوانيد نور مخفي با كمتر از ١٠سانتيمتردرمحل مورد نظر اجرا كنيد(مانندتصاويرموجود) وبجاي هالوژن هايي كه حذف كرده ايد از لوسترهاي ديوار كوب استفاده كنيد كه درقابندي ديوارها كاربرد فراواني دارد وجلوه ي زيبايي به يك فضاي مدرن ياكلاسيك ميتواند بدهد

 

قیمت گچبری نور محفی

نور مخفی برحسب متر طول که زیر باند متر می شود محاسبه می گردد.جهت اطلاعات بیشتر راجع به قیمت گچبری نورمخفی با تیم مجرب ما تماس بگیرید.


. انواع شیلنگ های نورانی

-ریسه اس ام دی 100 متری
این مدل از شلنگ نورانی که در بازار به ریسه اس ام دی معروف است، این روزها بیشترین کاربرد را دارد. از خصوصیات این مدل که باعث پرطرفدار شدن آن شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.
۱- نور شفافی دارند.
۲- برق مصرفی بسیار کمی دارند.
۳- در انواع رنگهای قرمز، آبی، زرد، سفید، سبز در بازار موجود است.

معایب : فقط مجاز هستید که آن را در فواصل یک متری قطع کنید.( اگر به اشتباه آن را از محل های مشخص شده قطع نکنید، یک متر از آن خواهد سوخت).
این مدل برای اجرا در سقف های کاذب، ابزارهای گچی و گچبری ها بهترین گزینه است.

-ریسه اس ام دی 5 متری
این مدل از ریسه ها مقداری مزیت و مقداری کاستی نسبت به مدل قبلی دارند، که آنها بر می شماریم.
۱- این مدل از ریسه های نور مخفی را می توانید از هر جایی که بخواهید قطع کنید، بدون اینکه به بقیه ریسه آسیب وارد شود (البته به فاصله هر سه عدد SMD).
۲- در حلقه های پنج متری در بازار موجود است. و اگر بخواهید طولی بیشتر ۵ متر را داشته باشید، باید دو قسمت را به هم لحیم کنید. ( پس برای اجرا در مسافت های بلند وقت بیشتری از شما می گیرد)
۳- در انواع تراکم ها در بازار موجود است.

-ال ای دی خطی تخت
۱- این مدل هم با منبع تغذیه ۱۲ ولت DC کار می کند.
۲- از تراکم ۱۵ عدد تا ۶۰ عدد در هر متر موجود است.
۳- اگر اجرای صاف و مستقیم نور مخفی برایتان مهم است ( مثل زیر کابینت ها و داخل باکس های ام دی اف ) این مدل بهترین گزینه است
۴- برخلاف سایر مدل ها ضد آب نیست.
۵- این مدل در اندازه یک متری در بازار موجود است که برای طول های بالاتر باید چند تکه از آنها را به همدیگر لحیم کنید.(پس نصب آنها وقت گیرتر از سایر مدلهاست)

-ریسه ال ای دی سوزنی
از این مدل ریسه برای نور مخفی استفاده نمی شود ولی چون می توان آن را دسته ای از ریسه های ال ای دی به حساب آورد، این مدل را هم در اینجا معرفی می کنیم.از این مدل ریسه ها برای تزیین قسمت هایی استفاده می شود که ببننده بتواند به صورت مستقیم منبع نور را ببیند. از این چراغ ها برای تزئین اتاق عقد در عروسی ها، تزئین درختان و بوته های گل و گیاه استفاده می شود.

-شیلنگ ال ای دی
۱- فناوری ساخت آنها برخلاف سه مدل قبلی LED است نه SMD . پس برق بیشتری مصرف می کنند.( حدوداً دو تا سه وات در هر متر)
۲- قیمت آنها در بازار حدوداً متری ۳۰۰۰ تومان است.
۳- همانند مدل اول، با برق ۲۲۰ ولت DC کار می کنند.
۴- شفافیت نور آنها از سایر مدل ها کمتر است.

-ریسه ال ای دی سوزنی
از این مدل ریسه برای نور مخفی استفاده نمی شود ولی چون می توان آن را دسته ای از ریسه های ال ای دی به حساب آورد، این مدل را هم در اینجا معرفی می کنیم.از این مدل ریسه ها برای تزیین قسمت هایی استفاده می شود که ببننده بتواند به صورت مستقیم منبع نور را ببیند. از این چراغ ها برای تزئین اتاق عقد در عروسی ها، تزئین درختان و بوته های گل و گیاه استفاده می شود.
 

بهترین گچبری,لاکچری,گچبری دستی

آشنایی با گچبری دستی یا سنتی

گچبری دستی ابتدا گچ را به صورت مایع درست می کنند.محلول گچ و آب تا جایی که تبدیل به جامد می شود .
گچبری مدرن،گچبری سقف،قاب بندی دیوار،باند،باکس،ابزار گلویی,تفاوت نورمخفی و باکس

گچبری مدرن

گچبری مدرن در ساختمان ها، ادارات،هتل ها ...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان گچکار با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و...09123216508
گچ,گچکاری,پیدایش گچ,گچبری محراب

تاریخچه پیدایش و مصرف گچ و گچکاری در ایران و جهان و گچبری محراب

گچ یک ماده ی معدنی فراوان است که ازمیلیونها سال پیش به دلیل تبخیراب دریا چه های شورو دریاهای سطحی و کم عمق به صورت ...
نورپردازی

نورپردازی چیست:انواع نورپردازی

ما با بهره گیری از نور پردازی در دکوراسیون خانه یا ساختمان می توانیم یک هویت و شکل تازه به درون ساختمان ،خانه یا مکان تجاری خود بدهیم .