گچبری آرک,گچ بری سقف,گچبری دور لوستر,راویز کاری,رابیتس کاری,نورپردازی مخفی,نورپردازی سقف,جدیدترین مدل گچ بری,گچبری سقف,گچبری شیک,گچبری مدرن,گچبری کلاسیک,جدیدترین مدل گچبری

مدلهای گچبری جدید،شیک و مدرن

  • 151641 نفر

ما در این قسمت سعی داریم جدیدترین مدلهای گچبری سقف، گچبری دور لوستر نورپردازی مخفی،گچبری نورمخفی،نورمخفی، نورپردازی سقف،گچبری دیوار،قاب بندی دیوار،گچبری قاب بندی و انواع گچبری کلاسیک و سنتی و شیک را برای شما به نمایش بگذاریم.

 

 

 

گچبری دارای انواع مختلفی می باشد، که ما در این قسمت سعی داریم جدیدترین مدلهای گچبری آرک، گچبری سقف ، گچبری دور لوستر، راویز کاری، رابیتس کاری، نورپردازی مخفی، گچبری نورمخفی،نورپردازی سقف ، گچبری دیوار،قاب بندی دیوار ساده و شیک ،گچبری قاب بندی جدید و انواع گچبری مدرن و شیک را برای شما به نمایش بگذاریم.

 

گچبری سقف

همانطور که میدانید سقف یکی از قسمت های مهم هر مکانی سقف آن است که اگر با روش های مدرن مانند گچبری سقف یا سقف کاذب و هزاران روش دیگر آن را تزئین کنید میتواند نما و ظاهری شیک به خانه شما بدهد.

گچبری به علت خاصیت شکل پذیری ، چسبندگی ، رنگ مطلوب ، کاربرد آسان ، فراوانی و مهم تر از همه قیمت مناسب بسیار برای طراحی ساختمان ها رواج پیدا کرده است.

این خدمات برای تمامی سقف ها خانه مانند سقف آشپزخانه ، پذیرایی و همچنین راهرو و اتاق ها ارائه میشود که در صورت نیاز و تمایل میتوانید این خدمات را همراه با نورمخفی و خدمات تزئینی دیگر استفاده کنید تا جلوه ای شیک تر به خانه دهید.

انواع گچبری سقف

گچبری از زمان قدیم رایج بوده و یک معماری اصیل ایرانی می باشد. در حال حاضر هنر گچبری همان آذین سقف با گچ می باشد که معمولا  جلوه لوکسی به ساختمان می دهد بیشتر اوقات گچبری در مرکز چلچراغ ، لوستر و یا نور افشان قرار می گیرد.
وقتی صحبت از گچبری می شود اولین چیزی که به ذهن همه می رسد گچبری سقف منزل است، که می توان گفت گچبری فقط برای سقف نیست بلکه برای دیوار و ستون نیز مورد استفاده قرار می گیرد . گچبری ها دارای سبک مختلف و متفاوتی هستند که می توانید با توجه به دکور و چیدمان منزلتان نوع گچبری سقف ، دیوار و ستون خود را مشخص کنید . در دیوارهایی که با ارتفاع زیاد هستند معمولا از گچبری های با ضخامت بسیار بالا استفاده می کنند تا باعث شود که ارتفاع دیوار کمتر به نظر برسد ، شما نیز اگر منزلتان داری دیوارهایی بلند می باشد می توانید از این ترفند برای بهتر شدن دکوراسیون منزل خود استفاده کنید
معمولا از گچبری ها برای جداکردن سقف از دیوار جهت از بین بردن حالت یک پارچگی استفاده می شود که می تواند به صورت رنگی متفاوت از دیوار شما نیز باشد تا باعث شود منزل شما زیبایی قابل توجه تری داشته باشد.

مدل گچ بری سقف جدید 

از زمان های گذشته تا به امروزه در ایران از گچ بری برای تزیین سقف استفاده می شود مصالح اصلی مورد استفاده در مدل گچ بری سقف، گچ می باشد و به دلیل خاصیت شکل پذیری آسان و چسبندگی و رنگ مطلوب و قیمت ارزان گچ, بیشتر معماران ساختمان از طرح های مختلف گچ بری برای سقف و شومینه و دور لوستر و … استفاده می کنند.
استفاده از طرح های زیبا و جذاب گچ بری سقف می تواند معماری داخلی منزل شما را مدرن و متفاوت کند امروزه طرح های مختلفی برای گچ بری سقف طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و معماری داخلی ساختمان خود از طرح های مدرن و کلاسیک گچ بری برای سقف منزل تان استفاده کنید.

گچ بری سقف آشپزخانه و پذیرایی


یکی از بخش های مهم در هر خانه ای پذیرایی است که باید برای  طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی پذیرایی اهمیت زیادی قائل شد. امروزه از مدل های کناف سقف و سقف کاذب و گچبری سقف برای تزیین سقف پذیرایی استفاده می شود که مدل های گچ بری سقف پذیرایی در بین طراحان داخلی ساختمان محبوبیت زیادی را از زمان های گذشته تا به امروز داشته اند و علاوه بر این استفاده ازمدل گچ بری سقف می تواند معماری داخلی هر خانه ای را متحول کند.

علاوه بر پذیرایی از گچ بری می توان در مکان های مختلفی از سقف ساختمان نظیر سقف آشپزخانه و سقف اتاق خواب استفاده کرد.

استفاده از لوسترهای زیبا و متفاوت می تواند نمای متفاوتی را به سقف ساختمان بدهد هم چنین ایجاد نورپردازی مدرن بر روی سقف گچ بری، زیبایی و جذابیت سقف گچ بری شده را بیشتر می کند.

اکثر ما زمانی که به سقف خانه فکر می کنیم، ایده هایی که به ذهن ما می آید معمولا سقفی ساده، سفید و تخت است. با توجه به پیشرفت فراوانی که در عرصه طراحی و دکوراسیون منزل شاهد بودیم و روز به روز به سراغ مدل های جدیدتر و شیک تر می رویم بنظر می رسد مدل سقف پذیرایی از دید بسیاری از افراد حتی طراحان پنهان می ماند. اما یک طرح زیبا برای سقف پذیرایی یا اتاق نشیمن می تواند فضایی یگانه و بی نظیر در خانه بوجود بیاورد و هر فردی را که قدم به داخل خانه و هال پذیرایی شما می گذارد محو خود کند. بعلاوه یک سقف زیبا در هال پذیرایی می تواند کارکتری خاص و جدایی به آن ببخشد. این مورد برای خانه هایی که هال پذیرایی و اتاق نشیمن آنها به صورت مشترک و یک تکه در یک منطقه از خانه وجود دارد می تواند بسیار مفید باشد چرا که تزیین زیبای سقف با انواع طرحهای جالب گچبری و کناف برای مدل سقف پذیرایی می تواند محیط پذیرایی را کاملا جدا نشان داده و مانند جزیره ای جدا افتاده کارکتر مخصوص به خودش را به آن بدهد. 

مدل های سقف های مدرن پذیرایی می توانند تاثیر بسیار بیشتری نسبت به سقف های ساده و سفید در فضای اتاق ایجاد کنند. با تعداد زیاد مدل های معرفی شده سقف پذیرایی توسط طراحان که علاوه بر زیبایی فوق العاده، کاربردی هم هستند محدوده وسیعی از سلیقه ها پوشش داده شده است. شما می توانید با اضافه کردن نورهای LED یا هالوژنی در سقف طراحی سقف پذیرایی تان را به سطح بالاتر و کامل تری ببرید. با کمی خلاقیت بخرج دادن در طرح مدل سقف پذیرایی مدرن، شیک و ظریف گرفته یا طرح های سنتی، در هر دونوع می توانید با اضافه کردن لوستر و لامپ هایی زیبا سقف پذیرایی را تبدیل به مدلی شگفت انگیز کنید که حس بودن در فضایی رویایی را برای تمامی اهالی خانواده و مهمانان زنده می کند.

استفاده از سقف های طاقدار می تواند حس ارتفاع، بلندی و آزاد بودن را در پذیرایی بیش از پیش جلوه بدهد مخصوصا برای آپارتمان های کوچک با سقف کوتاه بسیار گزینه مناسبی هستند. همچنین سقف های دو طبقه برای باز نشان دادن فضا و دادن چهره ای مدرن به خانه بسیار ایده آل هستند که البته با خانه هایی با سقف بلند بهتر ترکیب می شود و بعدی تازه  هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ ارگونومیک به هال پذیرایی و خانه می دهد.
بسیاری از ما کمتر به سقف به عنوان عنصری مهم برای ایجاد تغییر در فضا توجه می کنیم و شاید این مسئله به این دلیل است كه فكر می‌كنیم سقف خارج از دید است. اما اضافه كردن قرنیزآلات به سقف می‌تواند یك بُعد و ساختار كاملا جدید به خانه اضافه كند. این كار می‌تواند نقطه كانونی را گسترش داده، ریتم و مدولاسیون اضافه كرده، و بستری برای اضافه كردن رنگ و چیزهای دیگر فراهم كند.

 گچ بری در تزئین سقف 

اضافه كردن  گچ بری‌ها به سقف راه مقرون به صرفه‌ای برای تغییر شخصیت یك اتاق است. 

گچ بری‌ها می‌توانند نقطه كانونی اتاق را تقویت كنند. این كار در اتاق‌های مرتفع ایده بسیار خوبی است. در چنین اتاقی استفاده از گچبری فضا را تعریف كرده و در آن تمركز ایجاد می‌كند.

 

گچبری سقف کاذب: تزئینات رومی

برخی از طراحان خانه از روش ساخت سقف کلیسای جامع بهره نمی برند. به طور کلی، سقف کلیسایی در اتاقی که به اندازه کافی عریض نباشد منجر می شود که اتاق تنگ به نظر برسد. همچنین باید راحتی اتاق را نیز در نظر گرفت. اگرچه سقف کلیسایی می تواند الهام بخش باشد اما ممکن است فضای بیشتری برای زندگی ایجاد نکند.
مزایا و معایب یک سقف به سبک کلیسای جامع
پیش از اینکه در مورد معماری خانه خود تصمیم گیری کنید، تمامی جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید. اگر این نوع سقف بدون کاهش راحتی اتاق منجر به باز شدن فضا می شود از آن استفاده کنید. در مقابل، اگر با دیگر بخش های خانه شما مطابقت ندارد، که احتمالاً هم همین طور است آن را کنار بگذارید.
طرفداران کلیسای جامع
فضای بیشتر از مزایای این نوع سقف است. در خانه ای با طرح مناسب، سقف کلیسا منجر به چشم آمدن دیگر ساختارهای خانه شده و آن ها را تکمیل می کند. خانه دو طبقه ای که دارای اتاق مجاور مناسب باشد، سقف طاقدار می تواند برای آن مناسب به نظر برسد. با پلکانی که از میان آن عبور می کنند و قسمتی که روی این سقف باز می شود، این نوع طراحی کابردی خواهد بود.
مزیت دیگر نور است. پنجره هایی که به شکل صحیح قرار داده شده باشند منجر می شوند که نور مناسب به قسمت بالایی سقف برسد. پس از تاریک شدن هوا، نورهای مصنوعی درخشانی که از چند جهت به سقف می تابند، بستگی به تعداد سطوح سقف خواهند داشت. پرتوهای نور به ارتفاع سقف و موقعیت آن بستگی دارند، که یکی دیگر از ویژگی های خیره کننده سقف کلیسای جامع است.
 معایب سقف کلیسای جامع
ویژگی های زیبای یک سقف کلیسا ممکن است اگر طراحی ناخوشایند به نظر برسد، معایبی نیز داشته باشند. تنها به این دلیل که می توانید این نوع سقف را ایجاد کنید بدان معنا نیست که حتماً باید این کار را انجام دهید. این موضوع تا حد زیادی به سلیقه افراد بستگی دارد، اما اگر ساخت آن منجر می شود احساس راحتی خانه تحت تاثیر قرار گیرد آن را نسازید.
از دیگر معایب آن طبیعت عملی آن است. از نظر هزینه های ساخت، سقف کلیسای جامع می تواند منجر به دو برابر شدن هزینه طراحی اتاق شود. همچنین هزینه های گرمایش و سرمایش را افزایش می دهد به این دلیل که فضای بیشتر به معنای این است که فضای بیشتری باید سرد و گرم شود و تهویه هوا بیشتر شده است.
اگر در قسمت بالایی سقف وسایل روشنایی وجود داشته باشد، عوض کردن حباب های چراغ یک مشکل بزرگ خواهد بود. و در نهایت، تمیز کردن دیوارها و پنجره ها در اتاقی که سقف کلیسایی دارد نیازمند افراد متخصص و یا یک نردبان بسیار بلند است.
در حالیکه سقف کلیسایی منجر به ارتفاع و فضای بیشتر در اتاق می شوند، اما با هر خانه ای تناسب ندارند. از نقطه نظر زیبایی، سقف کلیسایی می تواند زیبا و یا زشت باشد. به طور کلی، سقف های کلیسایی مشکلاتی نیز دارند. اگر این نوع طراحی برای شما جذاب بوده و منجر به زیبایی خانه شما می شود، حتما از آن استفاده کنید زیرا بسیار مفید خواهد بود.

گچبری سقف پذیرایی

گچبری در معماری داخلی ایرانیان سابقه تاریخی طولانی دارد. از گچبری در تزیین سقف و دیوارهای مساجد نیز استفاده می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی ایده‌های بسیاری برای طراحی گچبری زیبا برای سقف مطرح شد. از آن جایی که اتاق پذیرایی یکی از مهم‌ترین فضاهای منازل ایرانی محسوب می‌شود از این ایده‌ها بیشتر برای اتاق پذیرایی استفاده می‌شود. در صورتی که گچبری سقف پذیرایی همراه با نورپردازی مناسب باشد اتاق پذیرایی بسیار زیبا و شیک می‌شود. گچبری‌ها می‌توانند ثابت باشند و یا از قبل آماده شده و در سقف نصب شوند. گچبری در اندازه‌ها و با طرح‌های متنوعی ساخته می‌شود و بسته به اندازه سقف پذیرایی انتخاب و اجرا می‌شود.

 

گچبری سقف

اگر با خدمات گچبری آشنا باشید حتما میدانید که خدمات گچبری سقف به دو نوع پیش ساخته و دستی  تقسیم میشود.

فرق این دو خدمات این است که میتوانید طرح و مدل و رنگ گچبری سقف را در گچبری به شیوه دستی انتخاب کنید و از تنوع  و کیفیت بیشتری برخوردار است 

 

گچبری مدرن

اگر با گچبری کلاسیک آشنا باشید میدانید که این خدمات یک فضای تاریخی و لوکس را ایجاد میکند ، اما گچبری مدرن دقیقا برعکس این خدمات است و دارای مدل ها و طرح ها روز دنیا است.

سلیقه افراد متفاوت است و هر کسی باید نسبت به سلیقه خود به دکوراسیون داخلی خود رسیدگی کند مثلا خانواده ای به مدل های کلاسیک علاقه دارند و برخی دیگر به مدل های مدرن و همینطور افرادی هم هستند که ترکیبی از این دو مدل ها را میپسندند.

این هنر دارای طرح و مدل های بسیار زیادی است که میتواند با ترکیب های مختلف رنگ ها اجرا شود و همچنین در محیط های مسکونی ، اداری و تجاری و فروشگاهی هم کاربرد دارد و اجرا میشود.

 

دور لامپی ساده و شیک

در تمامی خانه ها و حتی محیط های اداری و تجاری و فروشگاهی قسمتی وجود دارد برای لامپ یا لوستر که میتوانید با استفاده از این قسمت هم جلوه ای زیبا به محیط اضافه کنید.

 

گچبری نور مخفی سقف

نور پردازی در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است زیرا موجب بهتر دیده شدن فضا ودیزاین منزل شده وزیبایی ان را دو چندان می کند 

نور مخفی به اجرای هر نور پردازی گفته میشودکه منبع تولید نوریست که بصورت مستقیم دیده نمیشود وفقط نوری که ایجاد میکند به چشم ما میرسد

چیزی که به اسم نور مخفی رواج دارد با استفاده از شیلنگهای نورانی در سقف ها وداخل گچبریها اجرا میشود.

 

گل سقف پذیرایی

یکی از تزینات گچبری که در سقف ها اجرا می شود گل سقف هستند که به طرق مختلفی و با سازه و زیر سازی های مختلفی از جمله در اغلب موارد در صورتی که توان مالی کارفرما به آن برسد با سازه رابیتس یا همان راویزکاری اجرا می شود.

 

گچبری سقف آشپزخانه

حتما شما هم تمایل داریدکه گچبری سقف آشپزخانه تان متفاوت و شیک به نظر برسد، برای این کار بسیار بهتر است نور پردازی های متفاوتی را برای گچبری طراحی کنید. تا به این وسیله طرح گچبری بسیار متفاوت تر به نظر آید و جلوه بی نظیری هم به آشپزخانه و خانه شما بدهد.

اگر تصمیم دارید که جدیدترین مدل های گچ بری سقف پذیرایی و آشپزخانه را برای منزل خود پیاده کنید به شما توصیه می کنیم حتما از نورپردازی برای زیبایی بیشتر سقف پذیرایی و آشپزخانه استفاده کنید. زیرا نور در گچبری بسیار حائز اهمیت می باشد.

گچبری سقف آشپزخانه شامل گچ کاری سقف بدون راویز، گچبری زیبا برای سقف کوتاه و گچبری کلاسیک می شود.

 

گچبری اتاق

اتاق خواب محل استراحت است، هر چه فضای اتاق خواب شیک تر و زیباتر باشد، می تواند تاثیر بسیار مطلوبی بر روحیه ی شما داشته باشد.

گچبری اتاق خواب همانند بخش های مختلف منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. در گچبری بخش های مختلف خانه لازم است هماهنگی کلی در اولویت قرار گیرد.

گچبری اتاق خواب بهتر است ساده و در عین حال مناسب با گچ بری سقف انجام شده برای کل ساختمان باشد.

در صورتی که در انتخاب مدل گچبری سقف یا دیوار اتاق خواب دچار تردید هستید، همکاران ما می توانند شما را کامل راهنمایی کنند.

 

عکس دور لامپی جدید

دور لامپی به تزئینات و بخشی اطلاق می شود که در دور لامپ و همچنین دور پنکه و لوستر اجرا میشد،در سال های گذشته که دکوراسیون داخلی بصورت سنتی و اغلب با متریال گچ انجام میشد.

دور لامپی با اشکال هندسی بیشتر بر پایه دایره و به تعداد کمتر اشکال هندسی مستطیل و مربع و همچنین بصورت ترکیبی از اشکال محدب تشکیل میشد و در خانه های اعیان نشین با هزینه های بیشتر این اشکال منقش به نقش های گچبری می شدند و به اشکال بسیار زیبایی در می آمدند.

 

طرح های نورمخفی گچبری

نورپردازی فضای داخلی منازل موجب زیباتر شدن محیط می شوند و همین امر موجب شده تا به عنوان یک شاخصه در دکوراسیون داخلی منازل در نظر گرفته شود و بخش مهمی از دیزاین هر خانه مدرن و لوکسی را به خود اختصاص دهد.

طرح های نورمخفی گچبری اجرا شده برای هر فردی در هر خانه ای قیمت متفاوت از یکدیگر دارد.

 

جدیدترین نور مخفی سقف

در این مطلب می خواهیم به مدلهای متنوع نور مخفی سقف که فضایی زیبا تر و خیره کننده را به ما بدهد را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

نور مخفی سقف کاذب میتونه علاوه بر زیباتر کردن فضای خانه، نور بیشتری رو برای محیط تامین کنه. بنابراین باید به این موضوع دقت داشته باشید که اجرای نور مخفی سقف کاذب رو به گونه‌ایی انجام بدین که متناسب با کاربری محیط موردنظر، نور لازم رو برای فعالیت‌های روزانه تامین کنه.

 

گچبری لوستر  

گچبری دور لوستر، سقف منزل شما را از یکنواختی از بین می برد. در بسیاری از مواقع حتی به کارگیری یک مدل شیک دور لامپ می تواند در تزیین سقف بسیار کارساز باشد.

استفاده از طرح های گچبری دور لوستر مدرن و جدید همراه با نورپردازی نقش بسزایی در زیبایی معماری داخلی منازل دارد.

طرح های دیگری که برای ساخت گچبری دور لوستر به سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از طرح های گل و برگ، تزیینات اسلیمی و ختایی، طرح پارچه، طرح های سنتی و غیره که این گچبری ها هم به صورت پیش ساخته و هم به شکل اجرا در محل ایجاد می شوند و میزان بزرگ یا کوچک بودن و یا سادگی و پر زرق و برق بودن آن بستگی به سفارش مشتری دارد.

 

قیمت گچبری مدرن

گچبری مدرن هم از خدمات تخصصی این مجموعه میباشد که قیمت آن بستگی به مواردی مانند طرح و مدل و متراژ و ... دارد که برای آگاهی بیشتر میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاهده جدیدترین گچبری مجتبی پارسایی کلیک نمایید

جهت سفارش کار گچبری با شماره 09121671980 گچبری مجتبی پارسایی تماس بگیرید

بهترین گچبری,لاکچری,گچبری دستی

آشنایی با گچبری دستی یا سنتی

گچبری دستی ابتدا گچ را به صورت مایع درست می کنند.محلول گچ و آب تا جایی که تبدیل به جامد می شود .
گچبری مدرن،گچبری سقف،قاب بندی دیوار،باند،باکس،ابزار گلویی,تفاوت نورمخفی و باکس

گچبری مدرن

گچبری مدرن در ساختمان ها، ادارات،هتل ها ...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان گچکار با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و...09123216508
گچ,گچکاری,پیدایش گچ,گچبری محراب

تاریخچه پیدایش و مصرف گچ و گچکاری در ایران و جهان و گچبری محراب

گچ یک ماده ی معدنی فراوان است که ازمیلیونها سال پیش به دلیل تبخیراب دریا چه های شورو دریاهای سطحی و کم عمق به صورت ...
نورپردازی

نورپردازی چیست:انواع نورپردازی

ما با بهره گیری از نور پردازی در دکوراسیون خانه یا ساختمان می توانیم یک هویت و شکل تازه به درون ساختمان ،خانه یا مکان تجاری خود بدهیم .