گچبری,گچبری سقف,گچبری کلاسیک,گچبری سنتی

گچبری سقف

  • یکشنبه 18 فروردین 1398
  • 2688 نفر

گچبری سقف 09123216508 مجتبی پارسایی

گچبری سقف

 

گچبری در معماری داخلی ایرانیان سابقه تاریخی طولانی دارد. از گچبری در تزیین سقف و دیوارهای مساجد نیز استفاده می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی ایده‌های بسیاری برای طراحی گچبری زیبا برای سقف مطرح شد. از آن جایی که اتاق پذیرایی یکی از مهم‌ترین فضاهای منازل ایرانی محسوب می‌شود از این ایده‌ها بیشتر برای اتاق پذیرایی استفاده می‌شود. در صورتی که گچبری سقف پذیرایی همراه با نورپردازی مناسب باشد اتاق پذیرایی بسیار زیبا و شیک می‌شود. گچبری‌ها می‌توانند ثابت باشند و یا از قبل آماده شده و در سقف نصب شوند. گچبری در اندازه‌ها و با طرح‌های متنوعی ساخته می‌شود و بسته به اندازه سقف پذیرایی انتخاب و اجرا می‌شود نمونه‌هایی از ایده‌های گچبری کلاسیک سقف پذیرایی را برای شما به نمایش می گذاریم.

 

 

 

برای اینکه یک مکان را زیبا کنید اول از هرچیزی باید به ساختار اصلی آن توجه کنید. پس وقتی به فکر زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی خود هستید اول از هرچیزی به گچبری و ساختار اصلی آن توجه کنید. سعی کنید سقف خانه ی خود را به کمک گچبری طراحی کنید و با استفاده از وسایل تزئینی و رنگ ها سقف خانه را تزئین کنید.استفاده از سقف های طاقدار می تواند حس ارتفاع، بلندی و آزاد بودن را در پذیرایی بیش از پیش جلوه بدهد مخصوصا برای آپارتمان ها کوچک با سقف کوتاه بسیار گزینه مناسبی هستند. همچنین سقف های دو طبقه برای باز نشان دادن فضا و دادن چهره ایی مدرن به خانه بسیار ایده آل هستند که البته با خانه هایی با سقف بلند بهتر ترکیب می شود و بعدی تازه ایی هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ ارگونومیک به هال پذیرایی و خانه می دهد.

وقتی درمورد گچ کاری خانه حرف میزنیم. در ذهن ما تصویری از گچ زنی ساده خانه میایید و فکر میکنیم که گچ کاری خانه یعنی گچ زدن ساده به سقف و دیواره ی خانه. اما امروزه با گچ میتوان طرح های زیادی برای خانه زد که بیشتر افراد نیز از آن استفاده میکنند. گچبری سقف خانه باعث افزایش زیبایی خانه میشود. و گچبری سقف خانه طرح های زیادی دارد که میتوانید با توجه به سلیقه ی خود انتخاب کنید.

بهترین گچبری,لاکچری,گچبری دستی

آشنایی با گچبری دستی یا سنتی

گچبری دستی ابتدا گچ را به صورت مایع درست می کنند.محلول گچ و آب تا جایی که تبدیل به جامد می شود .
اموزش گچکاری,گچکاری ساختمان

گچکاری ساختمان

برای گچکاری یک سطح ابتدا بایدوسایل موردنیازرا تهیه کنیم گچ گچکاری،استامبلی،ماله،کاردک،لیسه،الک،شمشه ابتدا میزان ریختن اب دراستانبلی را می اموزیم. 09123216508
گچبری مدرن،گچبری سقف،قاب بندی دیوار،باند،باکس،ابزار گلویی,تفاوت نورمخفی و باکس

گچبری مدرن

گچبری مدرن در ساختمان ها، ادارات،هتل ها ...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان گچکار با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و...09123216508
گچ,گچکاری,پیدایش گچ

تاریخچه پیدایش و مصرف گچ و گچکاری در ایران و جهان

گچ یک ماده ی معدنی فراوان است که ازمیلیونها سال پیش به دلیل تبخیراب دریا چه های شورو دریاهای سطحی و کم عمق به صورت ...