قیمت گچ سفید کاری,سفیدکاری ساختمان,بهترین مارک گچ سفیدکاری

قیمت گچ سفید کاری | سفیدکاری ساختمان | بهترین مارک گچ سفیدکاری

 • پنجشنبه 8 فروردین 1398
 • 7293 نفر

گچ سمنان از بهترین گچ های سفیدکاری میباشد که با انواع کیفیت و قیمت های متنوع پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان است.

چگونگی تولید گچ سفید | گچ سفید چیست؟

در گچکاری گچ سفید کاری، گچ دو سرنده یا همان گچ روکار می باشد که از قیمت پایین تری برخوردار است.گچ سفید کاری در گچکاری برای انواع سفید کاری, نازک کاری و ابزارزنی استفاده می شود چرا که خالص ترین گچ ساختمانی در عملیات گچکاری می باشد.
گچ سفید کاری در گچکاری به دلیل سفیدی و نرمی بیشتر, در عملیاتی مانند گچ بری و گچکاری استفاده زیادی دارد.
گچ سفید کاری در گچکاری در اولین قلم ۸ دقیقه گیرش دارد و در قلم زنی دوم ۱۶ دقیقه طول می کشد. به همین دلیل بهترین گچ برای سفید کاری است.
همچنین در ساختن دیوار گچی بسیار مناسب است و نیاز به الک ندارد.
گچ سفید کاری در گچکاری (پرداخت) در بازار در بسته های ۴۰ و ۳۰ کیلوگرمی موجود می باشد.
ممکن است برای خیلی ها این سوال مطرح شود که رنگ سفید گچ بخاطر چیست ؟ آیا از مواد شیمیایی در ساخت آن استفاده میکنند ؟ یا نه به خودی خود سفید می باشد؟ در این صورت گچ از چیست؟
گچ یک ماده اولیه است که حاصل انفجار سنگ گچ خام در معادن سنگ گچ می باشد.
گچ سفید کاری در گچکاری مخصوص نازک کاری گچی دو سرنده است که به خاطر خلوص زیاد سفیدی فوق العاده ای دارد این امر به علت وجود آسیاب های قوی می باشد.
  
 

انواع گچ سفید کاری در گچکاری نوع یک

گچ سفید کاری در گچکاری

گچ سفید کاری در گچکاری در بازار دارای انواع متفاوت با مش و دانه بندی مختلفی وجود دارد, اگر مش گچ پایین باشد به عنوان گچ ساختمانی معمولی برای سفید کاری مناسب است, اما اگر مش گچ بالاتر از این حد باشد با عنوان گچ میکرونیزه از آن استفاده می شود.
 

طرز ساخت گچ سفید 

پس از استخراج سنگ گچ و انتقال آن با کامیون به دپو کارخانه سنگ گچ سفید  در ماشین سنگ شکن خرد می شود و در مخزن اول قرار میگیرد.سنگ خرد شده ی حاصل را در دمای بالا می پزیم, پس از آن ملات وارد مخزن دوم می شود.پس از آسیاب شدن وارد سیلوی نهایی می شود و آماده ی بسته بندی است.

خواص گچ سفید کاری در گچکاری

سفیدکاری ساختمان

1.    سفیدی بسیار زیاد  این مصالح
2.    گیرایش اولیه بین ۷ الی ۹ دقیقه
3.    چسبندگی بسیار مناسب
4.    درصد خالصی بسیار بالا
5.    پوشش سفید و بسیار مناسب جهت سفید کاری و نازک کاری

مواردی که در آن از گچ سفید استفاده می شود

•    پرداخت
•    نازک کاری
•    سفید کاری

گچ سفید ساختمانی

دارای رنگ سفید براق و گیرش متعادل میباشد.از لحاظ دانه بندی گچ ساختمانی به نحوی میباشد که ملات خوشکاری را در اختیار گچ کاران قرار میدهد.در نتیحه سطحی صاف و مقاوم را میسازد.همچنین میتوان با اضافه نمودن مقدار مناسبی خاک به این گچ از آن به عنوان گچ زیرکار استفاده نمود.
گچ سفید ساختمانی به دلیل داشتن ویژگی های منحصربفردش نیاز به زیر سازی خاصی ندارد.تنها میبایست که سطح مورد نظر بدون گرد و غبار و چربی باشد.
میتوان از گچ ساختمانی در اندودکاری و سفیدکاری ساختمان ، و موارد دیگر ازجمله زیرکاری با اضافه کردن مقداری خاک استفاده نمود.

بهترین گچ برای سفیدکاری کدام است؟

گچ سمنان از بهترین گچ های سفیدکاری میباشد که با انواع کیفیت و قیمت های متنوع پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان است.
فعالیت تعداد زیادی کارخانه تولید کننده در سمنان سبب عرضه برندهای متعددی از این محصول در بازار مصرف شده است، چگونه می توان مرغوبترین برند گچ را شناخت و کدام واحد صنعتی، باکیفیت ترین محصولات گچی را تولید می کند؟
هر چند گچ در ذهن عموم، به عنوان یکی از مصالح ساختمانی شناخته شده، اما به دلیل ویژگی ها و خواص شگفت انگیزی که دارد، در بسیاری از صنایع به عنوان یک ماده جانبی و اغلب پر کننده مصرف می شود.
قطعا احداث یک سازه محکم و کارآمد، نیازمند انتخاب صحیح مصالح آن است. به طور کلی در انتخاب مصالح ساختمانی از جمله گچ، خواص فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی، کاربردی و بالاخره مسایل اقتصادی مد نظر قرار گرفته می شود.
در انتخاب گچ خواص فیزیکی شامل تاثیر آب و رطوبت بر آن، واکنش در برابر تغییرات دمایی و حرارتی و آتش و همچنین عکس العمل آن در برابر صوت می باشد. خواص شیمیایی شامل تاثیر مصالح مجاور بر یکدیگر است. خواص مکانیکی گچ شامل مقاومت فشاری، خمشی و سختی آن است. خواص کاربردی گچ نیز با توجه به جنس مصالح به کار رفته تعریف می شود.
خوشبختانه انواع متنوعی از این محصول با قابلیت استفاده در شرایط گوناگون تولید می شود و امکان اجرای موفق آن را در کنار متریال های مختلف فراهم آورده است. بسیاری از افرادی که بنا به شغل خود با گچ ساختمانی سر و کار دارند می دانند بهترین گچ کشور از نظر کیفی و کمی، در سمنان تولید می شود.
اما کدام برند در میان صدها برند عرضه شده به بازار، مرغوبترین است؟ در پاسخ باید گفت قطعا کارخانه ای که تابع قوانین استاندارد بوده و خود را ملزم به رعایت اصول کنترل کیفیت می کند، گچ باکیفیت تری تولید می نماید. 

نحوه استفاده از گچ سفید ساختمانی

گچ سفید

پودر گچ را در ظرفی که مقداری آب در آن است میپاشیم تا خیس شود.میزان آب موردنیاز برای تهیه ملات گچ به میزان برابر با گچ است.توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که ملات را پرمایه و کم مایه تهیه میکنند.به منظور شکل پذیری بهتر ملات حدود۷۰ تا ۸۰ درصد وزن گچ آب اضافه میشود.تنها با گذشت ۵ دقیقه ملات گچ آماده است.

برای سفیدکاری چقدر گچ لازم است ؟

از آن جا که گچ بر اساس متر مربع محاسبه می گردد ، یک مهندس یا شخص فعال در زمینه اجرا باید بداند که برای انجام عملیات گچ کاری چقدر گچ لازم است ، در همین راستا استفاده از نکات زیر می تواند بسیار مفید واقع گردد :
نکته اول : با فرض این که هر کیسه گچ را برابر ۴۰ کیلوگرم در نظر بگیریم ، باید در نظر داشت که با استفاده از این مقدار گچ ، می توان مساحت تقریبی ۲٫۸ متر مربع را گچ و خاک کرد.
نکته دوم : در ادامه نکته ی بالا برای سفیدکاری و گچ سفید ، چون لایه گچ رویی که روی گچ و خاک قرار می گیرد ، بسیار نازک تر است ، با هر کیسه گچ ۴۰ کیلوگرمی می توان سفیدکاری حدود ۱۲ متر مربع را انجام داد.

گچ کاری ساختمان

گچبری مجتبی پارسایی با پیشینه اجرایی بیش از 15 هزار متر مربع عملیات اجرایی در زمینه گچ گاری و سفید کاری در پروژه های ساختمانی مختلف با کادری مجرب آماده خدمت رسانی می باشد.

 •     اجرای سفید کاری ساختمان
 •     اجرای گچ کاری ساختمان
 •     اجرای انواع گچ بری بر روی سقف و دیوار
 •     اجرای گچ بری مخصوص آشپزخانه(اپن،آرک و ...)
 •     اجرای گچ بری مخصوص اتاق خواب
 •     اجرای گچ بری مخصوص اتاق کودک
 •     اجرای گچ بری مخصوص اتاق پذیرایی
 •     اجرای انواع نور مخفی(ساده و طرح دار)
 •     اجرای سفید کاری و گچ کاری مشاعات ساختمان(راه پله،پارکینگ،حیاط خلوت و ...)
 •     اجرای گچ کاری بر روی انواع راویز کاری
 •     اجرای انواع دور لامپی و دور لوستری
 •     و ...

خدمت با کیفیت و نازلترین قیمت، همواره بهترین تبلیغ ماست!

انواع گچ سفید کاری را بشناسید 

گچ سفید کاری

گچ سفید کاری در انواع و کاربردهای مختلف به بازار عرضه می شود، برای تهیه گچ مورد نظر خود، ابتدا باید خصوصیات و موارد مصرف آنها را بشناسید.
مبنای تولید همه انواع گچ ساختمانی، سنگ گچ می باشد، به همین دلیل از این محصول به عنوان مصالحی طبیعی یاد می شود. مراحلی که سنگ گچ در کارخانه طی می کند، منجر به تولید گچ معمولی می شود که از ویژگی های طبیعی برخوردار است.
گچ ساختمانی در دو نوع معمولی و ترکیبی تولید و به بازار عرضه می شود. انواع ترکیبی دارای افزودنی هایی است که ضمن تقویت خواص مفید گچ، نقاط ضعف آن را که سبب محدودیت مصرف آن می گردد، برطرف می کند.

انواع گچ معمولی ساختمان عبارتند از:

•    گچ سفید کاری
•    گچ میکرونیزه
•    گچ خاک
تفاوت گچ سفید کاری با گچ میکرونیزه، در دانه بندی آنهاست. معمولا مرغوبیت این محصول بر اساس اندازه دانه های آن تعیین می شود. بنابراین گچ میکرونیزه که از دانه بندی در حد میکرون برخوردار است، دارای کیفیت بالاتری نسبت به گچ سفید کاری معمولی می باشد.
گچ میکرونیزه بر اساس درجه تنظیم سپراتور، در مش های مختلف قابل تولید است. گچ خاک محصول مناسب برای گچ کاری اول می باشد که از ترکیب گچ سفید با خاک رس به دست می آید. مصرف گچ خاک تنها محدود به مناطقی با اقلیم خشک می باشد و در مناطق مرطوب، به دلیل عدم پایداری، امکان استفاده از آن وجود ندارد.

انواع گچ ترکیبی

اصطلاح ترکیبی به این دلیل به این محصولات اطلاق می شود که حاصل ترکیب مواد شیمیایی خاص به گچ میکرونیزه هستند. این افزودنی ها سبب تقویت نقاط ضعف گچ و سایر خصوصیات مفید آن می شوند. این فرآورده ها عبارتند از:
•    گچ ساتن
•    گچ سیوا
•    گچ گیپتون
•    گچ پاششی

گچ ساتن

این محصول مخصوص سفید کاری نهایی و پرداخت طراحی شده است. دیرگیر و سبک بوده و عایق مقاوم تری در برابر صوت و گرما نسبت به گچ معمولی می باشد. از دیگر خصوصیات گچ ساتن می توان به استحکام فوق العاده آن اشاره کرد. سطوح پوشش داده شده با این محصول، ضد خراش می باشند. ایجاد سطح صاف، جلادار و شفاف حاصل اجرای این محصول می باشد.

گچ سیوا

این محصول جهت زیر کار طراحی و تولید می شود. گچ سیوا به واسطه افزودنی هایی مانند پرلیت، سبک و دیرگیر بوده و نسبت به گچ و خاک از استحکام مکانیکی مطلوبی برخوردار است. قدرت چسبندگی این محصول سبب شده تقریبا بر روی تمام سطوح قابلیت اجرا داشته باشد.

گچ گیپتون

این محصول به دلیل قابلیت اجرا بر روی بتن و فوم، به نام های بتوگیپس و فوم گیپس هم نامیده می شود. هدف از تولید این گچ، افزایش چسبندگی آن بر روی سطوح مذکور است. مقاومت فوق العاده آن در برابر آب سبب شده به عنوان گچ ضد رطوبت هم استفاده شود.

گچ پاششی

تولید گچ های ترکیبی، تحولی بنیادین در صنعت گچ بود. اما طراحی گچ پاششی انقلابی در این صنعت محسوب می شود. این گچ به کمک دستگاه گچ پاش و با فشار بر روی سطوح مختلف پاشیده شده و سپس به کمک شمشه یا ماله صاف می شود.
عدم نیاز به زیر سازی و اجرای تک مرحله ای، مقاومت مکانیکی در حد بتن، دیرگیر و سبک بودن، عایق نسبتا قوی در برابر صوت، گرما و سرما از ویژگی های این فرآورده می باشد.

 

بهترین گچبری,لاکچری,گچبری دستی

آشنایی با گچبری دستی یا سنتی

گچبری دستی ابتدا گچ را به صورت مایع درست می کنند.محلول گچ و آب تا جایی که تبدیل به جامد می شود .
اموزش گچکاری,گچکاری ساختمان

گچکاری ساختمان

برای گچکاری یک سطح ابتدا بایدوسایل موردنیازرا تهیه کنیم گچ گچکاری،استامبلی،ماله،کاردک،لیسه،الک،شمشه ابتدا میزان ریختن اب دراستانبلی را می اموزیم. 09123216508
گچبری مدرن،گچبری سقف،قاب بندی دیوار،باند،باکس،ابزار گلویی,تفاوت نورمخفی و باکس

گچبری مدرن

گچبری مدرن در ساختمان ها، ادارات،هتل ها ...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان گچکار با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و...09123216508
گچ,گچکاری,پیدایش گچ

تاریخچه پیدایش و مصرف گچ و گچکاری در ایران و جهان

گچ یک ماده ی معدنی فراوان است که ازمیلیونها سال پیش به دلیل تبخیراب دریا چه های شورو دریاهای سطحی و کم عمق به صورت ...